İnşaat

İnşaat sektöründe
24
yıllık deneyim.
Depreme dayanıklı binalar

İnşaat sektöründeki 24 yıllık deneyimi ile 1999 yılında Şanlıurfa Viranşehir Merkezde yaptığımız pasaj ve 28 dairelik 2 bloktan oluşan binamızın yanı sıra yine aynı ilçede kendi arsalarımızda yaptığımız 5 bina yapılıp teslim edilmiştir.

1999 yılında Şanlıurfa Viranşehir de başlayan inşaat hayatımız Şırnak Mahallesinde bulunan arsalarımızda devam etmektedir. Arsalarımızda belediyeye bağışlanan okul, cami yeri, sağlık ocağı ve hubabat kompleksleri bulunmaktadır.

Hububat kompklesleri etrafında yaptığınz 47 adet her biri 700 m2 oluşan hububat depoları yapıp teslim ettik. İnşaatı devam eden hububat depolarımız en kısa sürede bitirip teslim etmeyi hedefliyoruz.

Malum ülkemizde olan deprem gerçeğini ülkemiz Ağustos 1999 ve Şubat 2023 yılında maalesef ağır bir şekilde hatırlamak durumunda kaldı. İnsanımızın daha iyi ve daha yaşanılır bir hayatın parçası olabilmesi için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Depreme dayanıklı bina ve yapı yapmak için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz yapmaya devam edeceğiz.

Ümitlerinizi gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda müşteri memnuiyetini ön planda tutmaktayız.